Zápisky z návštěv

Listopad - hlavně nic nedělejte, relaxujte a užijte si víkend

04.11.2018 17:57
Hlásím, že za dobu mého velení se na bunkru nic zvláštního nestalo, jenom Honza zlomil hliníkovou lopatu. Nebo zlomil, v podstatě utavil, nevydržela naše tempo s jakým rozkopáváme stropnici. Už je za náma tak 60%. Dále jsme natřeli konstrukci nad schody a dvě střílny zevnitř, opravili plot za bunkrem a užili dva červený večery u Vlčků.
Přijel kámoš Matyáš, který se ukázal jako užitečný, kopal a sám od sebe zametl celý bunkr. Potřebujeme víc takovejch. Jo a Milánek přivedl svojí Věru, prý se jí líbíme a bude jezdit častěji <3
 
Sponzorem tohoto víkendu byla palírna Krvesaj - největší výrobce oken v ČR. 

Září - stěny, natírání, stropnice, magnet

30.09.2018 17:09
Přijeli jsme díky státnímu svátku už ve čtvrtek večer. Cesta byla peklo, tak jsme šli rovnou na večeři k Vlčkům, kam později dorazil Vláďa a ještě později Braník.
Po zdařilém večeru páteční práce začínaly zlehka, s o to však větší vervou. Petr zahlazoval stěnu s novou střílnou, Honza natřel futra a Vojta železa nad schody kam později umístíme nádrže na vodu. Vláďa s Honzou dostavili cihlovou zeď u schodů a Míša vařila. Také jsme uspořádali první kolo střeleckých závodů, které vyhrála Míša.
V sobotu pak Vojta s Honzou odhazovali stropnici, Petr dělal stěnu a Láďa spouštěl magnet do studny, ovšem bez větších úspěchů.
Také jsme uflexovali nebezpečně visící kusy okolo zvonu. (ok, sice to tam visí 80 let, ale co kdyby pod tím stál někdo v blbou chvíli..)
Druhé kolo střeleb (nyní bez kolimátoru) vyhráli Vláďa a Vojta, celkové umístění pak bylo 1. Vojta, 2. Vláďa 3. Míša. 
V pátek i v sobotu jsme uspořádali večerní poradu u Vlčků.
V neděli jsme pak uklízeli, Honza vykopal pařez na stropnici a Vojta prokopal strouhu. Příští návštěva bude v listopadu, nejpozději na Mikuláše

Červenec 2018, střílna pro dvojče, traverzy a je vymalováno.

01.07.2018 17:32
V červenci jsme strávili krásných 9 dní na pevnosti, kde jsme zase udělali velký kus práce. V sobotu přijel Petr, Honza, Míša a pes a hned na hrubo usadili střílnu pro dvojče. V neděli dorazila Maruška a ostatní betonovali střílnu. V mezičase při tvrdnutí betonu přivařili traverzy do prostoru nad schody na které v budoucnosti usadíme nádrže na vodu. V pondělí přijel Vojta, který vyrobil a natřel korkové cihly a Honza pak doštukoval místnost velitele ze všech stran. Zbytek dnů mi slévá, tak vypíšu seznam prací a zásluhy: zbroušený a vymalovaný strop a stěna v levý střelecký - Míša a Maruška, kus oplechování u střílen pravý střelecký - Petr a Láďa, Odkopání kusu stropnice - Honza, Vojta, Lukáš a Zuzka, Vymyšlení sezení pod maskovačkou - Petr a Honza, A spoustu malých věcí okolo. 
 
Již tradičně jsme strávili pár večerů U Vlčků, kde jsme si také zahráli fotbalgolf na novém hřišti. - doporučujeme! A již méně doporučujeme domácí kmínku u Tomáše, kterému taktéž děkujeme za fajn večery a slabší rána.
Další návštěva snad proběhne během srpna, určitě však kolem 28.9.
Záznamy: 1 - 3 ze 24
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>